Otopark Led Ekran (Otopark Led Bilgi Tabelası) - Fetih LED

İçeriğe git
OTOPARK LED EKRAN  "OTOPARK LED TABELA"
Otopark led ekran sistemleri, genelde otopark, avm, belediye ve kurumsal firmaların tercih ettiği, otoparklarda uygulanan ve sürücülere bilgi veren yönlendirici otopark led ekran tabela modellerdir.
Otopark Led Ekran
Türkiye’nin hemen, hemen her ilinde var olan bayilerimiz aracılığı ile 7/24 teknik hizmet desteği sağlamaktayız.
Otoparklar için ürettiğimiz kırmızı veya isteğe göre farklı renklerde Otopark Led Ekran sistemlerimiz aynı zamanda açık alan şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Otopark Led Tabela ekranları nöbetçi yada 7/24 çalışan otoparkların yanı sıra geç saatlere kadar açık olan avm, sinema ve diğer dükkanlarda tercih etmektedir.

Fenova Led Teknolojileri, bu işte uzman donanım ve bilgiye sahip, ayrıca profesyonel kapasiteli üretim sistemi ve uzman personeliyle en mükemmel şekilde üretimlerini devam ettiren Türkiye’nin bir numaralı Led Ekran Tabela üreticisidir.
Otopark Led Ekran Fiyatları
Fenova LED otopark led ekran fiyatları sabit değildir, istediğiniz ölçüye göre fiyatlar belirlenmektedir. Otopark Led Ekran Tabela ile ilgili daha fazla bilgi ve iletişim için satış mühendislerimiz ile  +90 212 619 02 22 numaralı telefonumuzdan veya info@fenova.net mail adresimizden bizimle temas kurmanızı rica ederiz.
İLETİŞİM FORMU

Otopark Led Ekran-Review Avg. Rating: 5 1 Reviews
© 2018 Fenova Led Teknolojileri, Tüm Hakları saklıdır.
FENOVA TEKNOLOJİ
Esentepe Mah. Şehit Eyüp Gönen Cad.
No: 76/A Sultangazi - İstanbul

+ 0 212 619 02 22
info@fenova.com.tr
KURUMSAL
E-BÜLTEN
Fenova Teknoloji ile ilgili tüm haberlere, en güncel gelişmelere ulaşmak için lütfen kayıt olunuz.
ÜRÜN GRUPLARI
Led Ekran Çeşitleri
Led Panel Çeşitleri
İçeriğe dön