PROGRAMLAR - Fetih LED

İçeriğe git
PROGRAMLAR
Program AdıDosya AdıDosyaAçıklaması
İndirme Linki
LED EKRAN GÖRÜNTÜLEME PROGRAMLARI
Huidu V2.0.81S
HD2014_V2.0.81S.zip
14 MB / Zip
Asenkron tam renkli kontrol kartları için
Huidu V2.0.81S
LedArt 1.2.1.5
LedArt 1.2.1.5.zip
50 MB / Zip
Asenkron Tek renk ve iki renkli kontrol kartları için  
LedArt 1.2.1.5
Power LED 2.73
PowerLed_2.73.rar
3.4 MB / Rar
TF Kontrol Kartları içindir LED TABELA İÇİN PROGRAM
Power LED 2.73
SIKIŞTIRMA PROGRAMLARI
WinRAR
wrar521tr.exe
1.72 MB / exe
Rar ve Zip gibi tüm sıkıştırılmış dosyaları açabileceğiniz ücretsiz bir program
Winrar TR(32Bit)
UZAKTAN YARDIM PROGRAMLARI
Alpemix
Alpemix.exe
1 MB / exe
Bilgisayarınıza uzaktan bağlanmamız için Uzak Masa Üstü programı.
Alpemix
TeamViewer
TeamViewer_Setup_tr.exe
7 MB / exe
Bilgisayarınıza uzaktan bağlanmamız için Uzak Masa Üstü programı.
TeamViewer
5 . İNCİ AŞAMADAKİ KONTROL ( KART TİPİ ) TF-C6UR DUR
PROGRAM İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR ;

İşte Powerled Hata Kodları ve Yapmanız Gerekenler :

USB : Disk şu an aktarma işleminde , bu durumda iken USB Flash Diskinizi üründen çıkarmayınız. Eğer USB Flash Disk takmadığınız halde bu yazıyı görüyorsanız USB uzatma kablonuzdda sorun olabilir farklı bir USB uzatma kablosu deneyiniz. USB Flash Disk taktığınızda 2 dakikadan fazla süre boyunca USB yazısını görüyorsanız USB Flash Disk'inizde sorun olabilir ayın işlemi farklı bir USB Flash Disk ile deneyiniz.

USB %10 : USB yazısının yanında % ile sürekli artan rakamlar görüyorsanız veriler aktarılmaya başlamıştır. Yazının %100 olmasını bekleyip OK yazısının gelene kadar USB Flash Diski tabelanızdan çıkarmayınız.

OK : Aktarım işlemi tamamlanmıştır. USB'yi üründen çıkarıp ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

E004 : Power Led programdan verilerinizi USB Flash Diske gönderirken "Panel Parametreleri Dahil"butonuna tıkladığınızdan emin olun (Şifre 168). Yine aynı hatayı alıyorsanız Power Led programından ayarlanan tarama yapıları yanlış . Lütfen tarama yapınızı "Araçlar->Ayarlar (Şifre 168)" menüsünden " 4.1 1/4 (**Genel P10**)" olarak ayarlayınız.

E007 : Power Led programında ayarlanan ürün genişliği fazla veya eksik girilmiştir. Lütfen tabelanızın doğru ölçüsünü giriniz. Unutmayın ürünlerimiz genişlikte 32'nın katları şeklinde gitmektedir.

E008 : Power Led programında ayarlanan ürün yüksekliği fazla veya eksik girilmiştir. Lütfen tabelanızın doğru ölçüsünü giriniz. Unutmayın ürünlerimiz yükseklikte 16'nın katları şeklinde gitmektedir.

E009 : Piksel aralığı yanlış seçilmiştir . Lütfen Power Led programından ürünün rengine uygun aralığı giriniz. Eğer ürününüz tek renk ise "R" yi çift renk ise "RG" yi full renk ise "RGB" yi seçiniz.

E015 : Ekran ayarlarının senkronizasyonunda bir sıkıntı yaşandı . USB'yi biçimlendirip dosyaları tekrar atınız.

E016 : Kartın hafızasında alabileceğinden fazla program var demektir . Lütfen bir kaç program temizleyiniz. Birden çok program kullanmak yerine pencere yöntemini de kullanbilirsiniz.

E017 : Tabelanız kilitlenmiştir. Lütfen USB Flash Diskinizi tabeladan çıkarmadan tabelanın elektriğini kesiniz ve tekrar elektrik veriniz.

E100 : İçerik doğru şekilde kopyalanmadı lütfen USB'yi çıkarıp tekrar takınız ve aktarımın tamamen tamamlanıp OK yazısının gelmesini bekleyiniz. Yine aynı hatayı alıyorsanız USB'yi biçimlendirip dosyayı tekrardan atınız . Sıkıntının sürmesi halinde ürünün enerjisini kesip tekrar veriniz.

E101 : Veriler programdan USB aktarılırken bir hata oluştu lütfen USB'yi biçimlendirip veriyi tekrar yollayınız.

E102 : Kullanmış olduğunuz USB Flash Diski "FAT32" olarak biçimlendirin. Sorun devam ediyorsa lütfen yeni bir USB temin ediniz.

E103 : Kayıt etmiş olduğunuz veriler USB Flash Diskinizden kopyalanamıyor. USB Flash Diskinizi çıkarıp tekrar takınız. Sorun devam ederse lütfen yeni bir USB Flash Disk edinin.

E110 : Programdan seçtiğiniz kontrol kartı ile ürünün üzerindeki kontrol kartı aynı değil. Lütfen programdaki"Araçlar->Ayarlar(Şifre 168)" kısmından kontrol kartınızı doğru seçtiğinize emin olun. Eğer 16 cm veya32 cm lik bir yazı kullanıyorsanız kontrol kartınız "TF-S6U" , 48 cm veya 64 cm lik bir yazı kullanıyorsanız kontrol kartınız "TF-A6U" , 80 cm ve 96 cm lik bir yazı kullanıyorsanız kontrol kartınız "TF-C6U"dur.

E111 : Ayarladığınız ekran genişliği ile tabelanın genişliği aynı değil. Ayarları tekrardan yapın ve flash diske programı tekrardan atın.

E112 : Ayarladığınız ekran yüksekliği ile tabelanın genişliği aynı değil. Ayarları tekrardan yapın ve flash diske programı tekrardan atın.

DHCP : Eğer tabelanızı USB ile değilde Network ile haberleştiriyorsanız ilk açılışta IP almaya çalışırken bu bilgi mesajı görüntülenir. Geçicidir.

SLP : Eğer ürününüze otomatik açılma ve kapanma ayarı yaptıysanız ekranın açılma ve kapanma zamanı geldiğinde bu uyarı görürsünüz. Eğer tabelanın belirli saatlerde kapanmasını istemiyorsanız programdaki"Uyu" sekmesinden saatleri devre dışı bırakınız. Eğer istediğiniz saatten farklı saatlerde açılıp kapanıyorsa tabela saati ile bilgisayar saati senkronize değildir programdan "Eşit" butonuna tıklayın ve programı tekrar atın
Ürünüm için Power Led programında hangi kontrol kartını seçmeyelim ?
Eğer ürünün yüksekliği

16 cm veya 32 cm ise TF-S6U

48 cm veya 64 cm ise TF-A6U

80 cm veya 96 cm ise TF-C6U'yu seçmelisiniz.

© 2018 Fenova Led Teknolojileri, Tüm Hakları saklıdır.
FENOVA TEKNOLOJİ
Esentepe Mah. Şehit Eyüp Gönen Cad.
No: 76/A Sultangazi - İstanbul

+ 0 212 619 02 22
info@fetihled.net
KURUMSAL
E-BÜLTEN
Fenova Teknoloji ile ilgili tüm haberlere, en güncel gelişmelere ulaşmak için lütfen kayıt olunuz.
ÜRÜN GRUPLARI
Led Ekran Çeşitleri
Led Panel Çeşitleri
İçeriğe dön